Slim Herbal System – ODCHUDZANIE W 6 FAZACH!

Data dodania: 2017-03-08

Na polskim rynku pojawiła się nowa herbatka ziołowa o działaniu wspomagającym odchudzanie. Jak zapewnia producent, Slim Herbal System działa bez żadnych chemicznych dodatków, środków konserwujących i innych szkodliwych substancji. W produkcie zastosowano tylko zioła, stąd jest w 100% produktem naturalnym.

 

Dla kogo?

Herbatka polecana jest osobom, które chcą schudnąć dzięki ziołowej terapii naturalnej. Co istotne, zestaw leczy przyczyny, a nie skutki nadwagi, oczyszcza organizm, reguluje procesy trawienne, wpływa pozytywnie na procesy metaboliczne, pomaga usunąć nadmiar wody z organizmu, zmniejsza łaknienie, reguluje i stabilizuje poziom cukru we krwi.

Co zawiera?

Każdy zestaw to sześć opakowań, zawierających dwadzieścia pięć saszetek. Recepturę herbatki odchudzającej opracowali eksperci z Instytutu Zielarstwa Polskiego i Terapii Naturalnych. Herbatki składają się tylko i wyłącznie z naturalnych składników – suszonych korzeni, liści, owoców i przypraw.

Jak to działa?

Aby herbatka była skuteczna należy ją pić o określonych porach dnia.

I ETAP = > RANO => 8.00 – 12:00

(poranny detoks + przebudzenie organizmu)

 

  • Faza 1 – CEL: oczyszczania jelit, czyli detoks. Herbatka składająca się m.in. z ziela bratka, owocu czarnej porzeczki i korzenia mniszka. Herbatkę należy wypić pomiędzy godziną 8.00 a 10.00.
  • Faza 2 – CEL: pobudzenie i dostarczenie energii. Pijemy herbatkę, w składzie której znajdziemy m.in. yerba mate, owoc głogu i czerwoną herbatę. Napar należy spożyć pomiędzy godziną 10.00 a 12.00, po drugim śniadaniu.

 

II ETAP = > POPOŁUDNIE => 13.00 – 17:00 

(przyspieszenie metabolizmu, spalanie tłuszczu)

 

  • Faza 3 – CEL: poprawienie metabolizmu i usunięcie nadmiaru wody z organizmu. W składzie herbatki znajduje się m.in. liść pokrzywy i owoc jałowca. Pijemy pomiędzy godziną 13.00 a 15.00
  • Faza 4 – CEL: zmniejszenie wchłaniania tłuszczu oraz przyspieszenie spalania. Napar pijemy po obiedzie, pomiędzy godziną 15.00 a 17.00. W saszetce znajduje się m.in. korzeń pokrzywy indyjskiej i kłącze perzu.

III ETAP = > WIECZÓR => 18:00 – 22:00

(zahamowanie apetytu, wieczorne odprężenie)

 

  • Faza 5 – CEL: zmniejszenie łaknienia i zablokowanie wchłaniania węglowodanów. Pijemy herbatkę, w skład której wchodzi m.in. morwa biała i zielona herbata. Napar spożywamy pomiędzy godziną 18.00 a 20.00.
  • Faza 6 – CEL: wyciszenie i stabilizację poziomu cukru. Napar pijemy przed kolacją, w godzinach od 20.00 do 22.00. W składzie znajduje się m.in. liść melasy i cynamon.

 

Gdzie zamówić?

Zamówienia można składać poprzez stronę www.slim-system.pl

Podziel się na:

Najpopularniejsze:


NASZ BLOG

MAPA Z POMYSŁAMI - ŚCIĄGNIJ