Galeria Sfera po raz kolejny włącza się w Godzinę dla Ziemi

Data dodania: 2017-03-24

Godzina dla Ziemi WWF to największa ekologiczna akcja na świecie, przypominająca, że otaczające nas środowisko naturalne nieustannie ulega degradacji. Dzieje się tak przez działalność człowieka, co oznacza, że ten sam człowiek może pomóc chronić Ziemię. Właśnie dlatego do akcji po raz kolejny włącza się Galeria Sfera, jej najemcy i klienci. W najbliższą sobotę na godzinę w bielskim centrum handlowym wyłączone zostanie oświetlenie zewnętrzne.

W tym roku akcja Godzina dla Ziemi wyznaczona jest na sobotę 25 marca. Na całym świecie na godzinę wyłączone zostanie oświetlenie budynków i reklam. Jak co roku, za sprawą Galerii Sfera, światła zgasną także w Bielsku-Białej. Punktualnie o godz. 20.30 wyłączone zostaną zewnętrzne reklamy, dekoracje przed budynkiem i reklamowe oświetlenie elewacji: logotypy Galerii Sfera i najemców, reklamy na parkingu, ozdobne płytki na placu przed Galerią II i wiele innych. Oświetlenie wewnątrz Galerii pozostanie bez zmian. Zachowane zostanie także oświetlenie zewnętrzne zapewniające bezpieczny ruch pieszych, jak światła na podcieniach i mostkach.

Ekologia nie jest dla nas ograniczeniem, a myślenie o ochronie środowiska obowiązkiem. Te tematy są integralną częścią strategii naszego działania i kierunkiem, w którym podążamy. Dlatego systematyczne uczestnictwo w akcji Godzina dla Ziemi jest dla nas naturalnym krokiem – mówi Monika Magner – Dyrektor Galerii SFERA.

Podziel się na:

Najpopularniejsze: