Szkoła na start!

Data dodania: 2017-09-05

Wygraj jedną z Kart Podarunkowych na szkolne zakupy w Sarnim Stoku!

 

Humor w zeszycie szkolnym? A może pomyliliście klasy w pierwszym dniu szkoły? Wylaliście na siebie kubek herbaty przed nowymi kolegami? Zamieniliście się z bratem bliźniakiem miejscami na klasówce? Czas przypomnieć sobie szkolne czasy, bo w CH Sarni Stok można wygrać aż 700 zł na Karcie Podarunkowej i wydać je na szkolne zakupy!

 

Od 1 do 10 września w Centrum Handlowym Sarni Stok można wziąć udział w konkursie „Szkoła na start!”. Aby zostać jego uczestnikiem trzeba dokonać zakupów za minimum 100 zł na jednym paragonie, a następnie zgłosić się do Info Punktu, w którym otrzymamy kupon konkursowy z prośbą o opisanie najzabawniejszej szkolnej przygody, która spotkała nas lub nasze dziecko. Kupon należy oddać i oczekiwać ogłoszenia wyników, które odbędzie się 11 września za pośrednictwem mediów społecznościowych. Im więcej kuponów zgłosimy, tym większa jest nasza szansa na wygraną! – Powrót do szkoły często kojarzy się nam z powagą, akademiami i rozpoczęciem kolejnego etapu w życiu. A my chcieliśmy potraktować tę okazję, jak powrót do wspomnień i okrasić go dobrym humorem – mówi Dagmara Starobrat, marketing manager Centrum Handlowego Sarni Stok.

 

Na najbardziej dowcipnych autorów opowieści czekają cenne nagrody. Zwycięzca otrzyma 700 zł na Karcie Podarunkowej na zakupy w CH Sarni Stok, a kolejni finaliści 200 i 100 zł. Te kwoty z pewnością wspomogą rodzinne budżety w szykowaniu szkolnej wyprawki. Zapraszamy do udziału w zabawie!

Podziel się na:

Najpopularniejsze:


JUŻ WKRÓTCE NOWY NUMER!

WSZYSTKIE MAGAZYNY


NASZ BLOG

Jestem Ambasadorem Marki