5 pomysłów na prezent do 100 zł dla Twojego dziecka

Data dodania: 2017-11-23

Mikołaj za pasem, a Ty nie masz pomysłu na prezent? Podpowiadamy Wam kilka prezentowych hitów tego roku!

Bajeczki do słuchania

Książeczka Bajeczka Vtech to interaktywna zabawka, dzięki której twój maluch pokocha czytanie. Zachwycająca kolorami i swym niezwykłym wyglądem Książeczka Bajeczka pobudza wyobraźnię dziecka i zachęca do zabawy. Wystarczy, że maluch naciśnie przycisk z nutkami, a już po chwili może słuchać fantastycznych piosenek bajeczek. Podświetlane zwierzątka oraz ruchome elementy do przesuwania potęgują wrażenia wzrokowe i dotykowe.

 • Wiek: 1+
 • Cena: 71,99 zł

Kolorowo i kreatywnie

Twoje dziecko uwielbia tworzyć coś z niczego? Przejawia zdolności manualne, a tradycyjne farby, kredki czy plastelina już mu się znudziły? Zestaw kolorowych rzepów, które przyklejają się do siebie z magiczną łatwością, pozwalając tworzyć niezwykłe dzieła 3D – to jest to!

Bunchems Mega Zestaw to jeszcze więcej możliwości i godzin twórczej zabawy! Bunchems to kolorowe rzepy, które przyklejają się do siebie z magiczną łatwością. Połącz, ściskaj i twórz z Bunchems niezwykłe dzieła 3D – sowy, niedźwiadki, ośmiornice, autka, małpki i inne cuda! Tchnij życie w swoje dzieła wykorzystując swoją wyobraźnię i zabawne akcesoria dołączone do zestawu. W pudełku znajdziesz m.in. oczka, skrzydełka, kapelusiki i stópki, które pomogą Ci dopracować dzieła do perfekcji!

 • Wiek: 4+
 • Cena 89,99 zł

Interaktywny piesek

Skaczący Robopiesek to nowa zabawka interaktywna dla Twojego dziecka - robotyczny mini-piesek, który potrafi skakać! Szczeniaczka można brać na ręce i sprawdzić jak daleko skoczy. Reaguje także na dźwięk i dotyk. Potrafi chodzić, siadać, skakać i prosić.

 • Wiek: 3+
 • Cena: 79,99 zł

Gra rodzinna 5 SEKUND

Świetna gra rodzinna dla dzieci od 6 roku życia, która polega na prawidłowym odpowiadaniu na pytania. Przy czym, każdy uczestnik ma tylko 5 sekund na udzielenie odpowiedzi. Upływ czasu mierzony jest za pomocą specjalnego czasomierza w postaci kuleczek spadających po spirali. Podczas rozgrywki, gracze mogą trzykrotnie skorzystać z karty „czas”, która daje dodatkowe 5 sekund na udzielenie odpowiedzi oraz karty „zmiana”, która pozwala na zamianę zadanego już pytania. Udzielenie prawidłowej odpowiedzi daje możliwość przesunięcia pionka o jedno pole do przodu. Błędna odpowiedź lub jej brak skutkuje utratą kolejki i pozostawieniem pionka na dotychczasowym miejscu. Osoba, która jako pierwsza dojdzie do mety zostaje zwycięzcą.

 • Wiek: wersja 6+, wersja 8+
 • Cena: 52,99 zł

Eksperymenty naukowe

Twoje dziecko lubi proste eksperymenty? Ten zestaw będzie idealny aby poznać efekty mieszania podstawowych kolorów, rozwikłania tajemnicy powstawania baniek mydlanych, czy sprawdzenia które przedmioty ważą więcej.

 • Wiek: 4+
 • Cena: 41,99 zł

Ślizg śnieżny

Śnieżny ślizg przypomina sanki, ale wygląda jak dmuchany materac. Świetnie sprawdzi się podczas śnieżnych szaleństw. Posiada dwa wzmacniane uchwyty. Pomysł na oryginalny prezent zarówno dla chłopców jak i dla dziewczyn.

 • Wiek: 6+
 • Cena: 89,99 zł

Wszystkie powyższe pomysły na prezent można kupić w sklepie internetowym www.smyk.com 

Podziel się na:

Najpopularniejsze:


JUŻ WKRÓTCE NOWY NUMER!

WSZYSTKIE MAGAZYNY


NASZ BLOG

Jestem Ambasadorem Marki