Mikołajkowy Weekend Skrzata w Starej Kablowni

Data dodania: 2017-12-08

Grudzień to wyjątkowy miesiąc. Nie dość, że Święty Mikołaj obdarowuje wszystkie grzeczne dzieci 6 grudnia, to jeszcze pod świąteczną choinką zawsze znajdzie się coś miłego. Warto jednak tym razem przygotować się na ten prezentowy miesiąc i zyskać szczególne kwalifikacje. Święty Mikołaj wspólnie ze swoimi pomocnikami – Elfami i Skrzatem Szpulkiem, zapraszają na kolejny Weekend Skrzata w Centrum Handlowym Stara Kablownia.

Czy zdasz egzamin na pomocnika Świętego Mikołaja? Przekonaj się w najbliższy weekend 9 i 10 grudnia i weź udział w ciekawych konkurencjach i zabawach. Specjalne certyfikaty czekają na wszystkie dzieciaki, które podejmą się zadań przygotowanych przez Elfy i Mikołaja. To będą nie lada wyzwania: rzuty śnieżkami do celu, wyścigi reniferów, zwijanie brody Świętego Mikołaja, wesołe tańce przy świątecznych piosenkach i oczywiście wiele konkursów z nagrodami.

Święta nie będą idealne bez choinki, dlatego wspólnie przygotujemy piękne bombki oraz ozdoby.

Zapraszamy na wyjątkowy Weekend Skrzata, gdzie wspólnie ze Świętym Mikołajem i Elfami przeniesiemy się do świata wspaniałych zabaw i prezentów!

Centrum Handlowe Stara Kablownia, 9 i 10 grudnia, w godzinach od 15:00 do 19:00.

Data:
2017-12-09
Rozpoczęcie:
15:00
Zakończenie:
19:00
Miejsce:
Czechowice-Dziedzice, ul. Legionów 83 A
Wstęp:
Darmowy
Podziel się na:

Najpopularniejsze: