Noworoczny Weekend Skrzata z Kotem Smajlingiem

Data dodania: 2018-01-04

Skrzat Szpulek ma wyjątkowego kolegę – nie dość, że zawsze uśmiechnięty, to jeszcze skory do zabawy. Kot Smajling znowu odwiedzi Centrum Handlowe Stara Kablownia. Tym razem w pierwszą noworoczną niedzielę – 7 stycznia!

Dzięki zaangażowaniu Fundacji „Mam kota na punkcie psa” po raz kolejny wszystkie dzieciaki będą mogły poznać bliżej świat zwierzaków i wspólnie ze Skrzatem Szpulkiem bawić się. Tym razem Weekend Skrzata odbędzie się tylko w niedzielę, z uwagi na święto 3 Króli, które przypada dzień wcześniej – 6 stycznia.

Żeby nadrobić krótszy weekend, niedziela będzie intensywnie wypełniona wspaniałymi atrakcjami. Dzieciaki będą mogły samodzielnie wykonać piękne KOTyliony, za które będzie można otrzymać wspaniałe nagrody konkursowe. Oczywiście nie zabraknie ulubionego malowania buziek, czytania bajek i wielu nagród i prezentów.

Będą także ciekawe konkursy: na wykonanie piosenki o zwierzętach oraz za najpiękniejszą historię o zwierzętach. Warto przygotować się już wcześniej i wystartować po wspaniałe nagrody.

Do zobaczenia na tym razem jednodniowym Weekendzie Skrzata z Kotem Smajlingiem –niedziela, 7 stycznia w godzinach od 15:00 do 19:00, oczywiście w Centrum Handlowym Stara Kablownia!

Data:
2018-01-07
Rozpoczęcie:
15:00
Zakończenie:
19:00
Miejsce:
Czechowice-Dziedzice, ul. Legionów 83 A
Wstęp:
Darmowy
Podziel się na:

Najpopularniejsze:


JUŻ WKRÓTCE NOWY NUMER!

WSZYSTKIE MAGAZYNY


NASZ BLOG

Jestem Ambasadorem Marki