Kawalerowie Orderu Uśmiechu w walce o UŚMIECH DZIECI

Data dodania: 2018-01-10
Awatar Sandra Deka - BeskidzkaMama
Sandra Deka - Zakład fotograficzny u Jarka i Stowarzyszenie Na Rzecz Osób Niepełnosprawnych Ziemi Żywieckiej rozpoczynają swój autorski projekt edukacyjny, którym chcemy wesprzeć lokalną społeczność. Więcej na stronie: http://fotoujarka.pl/o-nas/zywiec-jutra/

Lokalne Stowarzyszenie Na Rzecz Osób Ziemi Żywieckiej zaprasza na organizowane spotkanie Kawalerów Orderu Uśmiechu, które odbędzie się w dn. 13.01.2018 r. o godz. 16:00 na Starym Zamku w Żywcu. Spotkanie zorganizowane przez Stowarzyszenie z okazji 50 - lecia Kawalerów Orderu Uśmiechu. Jako, że rok 2018 jest również rokiem Ireny Sendlerowej, która jest w zaszczytnym gronie Kawalerów Orderu Uśmiechu Stowarzyszenie ma kolejne powody, by zorganizować to piękne wydarzenie. W roku 2018 mija także 25 lat od podpisania konwencji praw dziecka, co jest ważnym powodem do świętowania i uhonorowania w naszej lokalnej społeczności.

Kolejnym istotnym punktem spotkania będzie promocja talentów Dzieci z Żywiecczyzny - z lokalnych szkół i przedszkoli. Stowarzyszenie zadba o promocje występów najmłodszych osobowości naszego miasta, co czyni na naszym terenie już od ponad 20 lat swojej działalności, zgodnie ze statutem. Na evencie będziemy mogli również wspólnie kolędować. Osoby uczestniczące w wydarzeniu będą miały możliwość poznać innych Kawalerów Orderu Uśmiechu nie tylko z Żywca i okolic. Zaproszeni Kawalerowie Orderu Uśmiechu będą wymienić się doświadczeniami w pracy z dziećmi i zastanowić się nad przyszłością wspólnych poczynań, jak zawsze będą walczyć o uśmiech wszystkich dzieci.

W imieniu Stowarzyszenia zapraszamy wszystkich serdecznie na piękną część artystyczną naszych lokalnych TALENTÓW i uczczenie tak wielu niesamowitych okazji.

Wydarzenie organizowane jest bezpłatnie.

Link do wydarzenia:

https:/www.facebook.com/events/146520722671527/

 

Zapraszamy na strony Stowarzyszenia:

www.facebook.com/stowarzyszeniezywiec

www.facebook.com/zywiecjutra

www.facebook.com/pomagamyremkowi

www.zywiecjutra.pl

 

Podziel się na:

Najpopularniejsze: