Zadbaj o bezpieczne wakacje i odbierz opaskę dla dziecka

Data dodania: 2018-06-19

Już wkrótce rozpocznie się sezon letnich wyjazdów rodzinnych. W trosce o bezpieczeństwo najmłodszych Centrum Handlowe Auchan Bielsko-Biała organizuje akcję pod hasłem „Bezpieczne wakacje”. 23 i 24 czerwca będzie można otrzymać dla swojej pociechy bezpłatną opaskę na rękę, na której znajduje się miejsce do wpisania danych kontaktowych rodziców lub opiekunów.

Organizowana przez Centra Handlowe Auchan w całej Polsce akcja edukacyjna pod hasłem „Bezpieczne wakacje” ma na celu przypominanie rodzinom o potencjalnych niebezpieczeństwach w czasie wakacji oraz zapobieganie zagrożeniu. Sytuacja, gdy dziecko odejdzie od rodzica, może zdarzyć się w każdej chwili. Dobrze, żeby osoba, która odnajdzie malucha, mogła wtedy szybko skontaktować się z opiekunem. Stąd tak ważne jest zaopatrzenie dziecka w dane kontaktowe. 

23 i 24 czerwca w Centrum Handlowe Auchan Bielsko-Biała pojawi się specjalne stanowisko dla rodziców z dziećmi, gdzie będą rozdawane bezpłatne, kolorowe opaski na rękę. Prezent będzie można oznakować danymi kontaktowymi do opiekuna, co pomoże w szybkim odnalezieniu malucha w wypadku zagubienia i rozłąki z rodzicem. Opaski są wykonane z trwałego i bezpiecznego dla skóry dziecka materiału, z kolei zapięcie na zatrzask sprawia, że opaskę łatwo dopasować do ręki. Kolorowe bransoletki oprócz swojej praktycznej roli, będą ciekawym gadżetem wakacyjnym, który z pewnością spodoba się każdemu maluchowi.

Akcja „Bezpieczne wakacje” odbędzie się 23 i 24 czerwca w Centrum Handlowym Auchan Bielsko-Biała przy al. Bohaterów Monte Cassino 421. Bezpłatne opaski będą rozdawane dzieciom w godz.: 11:00-19:00.

Data:
2018-06-23
Rozpoczęcie:
11:00
Zakończenie:
19:00
Miejsce:
Bielsko-Biała, al. Bohaterów Monte Cassino 421
Wstęp:
Darmowy
Podziel się na:

Najpopularniejsze: