Rey Ceballo & Tripulacion Cubana na Letniej Scenie Sfery

Data dodania: 2018-08-01
Awatar Galeria  Sfera - BeskidzkaMama
Galeria Sfera -

Najpopularniejsza kubańska orkiestra w Polsce, czyli zespół Rey Ceballo & Tripulacion Cubana, już 3 sierpnia po raz trzeci porwie bielską publiczność w wir latynoskich rytmów. Po niezapomnianych koncertach podczas poprzednich edycji Letniej Sceny Sfery, ze sceny na placu Bolka i Lolka ponownie zabrzmią  największe hity w letnich aranżacjach rodem ze słonecznej Kuby.  Tego nie można przegapić!

Rey Ceballo & Tripulacion Cubana to najpopularniejsza orkiestra kubańska na polskim rynku muzycznym, która już po raz trzeci wystąpi na deskach Letniej Sceny Sfery. Lider formacji – Rey Ceballo – to utalentowany pianista, wiolonczelista, kompozytor, producent i aranżer muzyczny, pochodzący z Santiago de Cuba. Po podbiciu serc publiczności Ameryki Północnej oraz Europy Zachodniej, postanowił przyjechać do Polski, gdzie od ponad 15 lat cieszy publiczność muzyką latynoską. W swoim dorobku artystycznym ma wiele projektów: począwszy od znakomitej orkiestry Calle Sol (Ulica Słońca), przez jedyny w Europie musical „Conoce mi Cuba” („Poznaj moją Kubę”), aż po kolejną, obecną w 98% kubańską orkiestrę Tripulacion Cubana.

Cieszymy się ogromnie, że możemy ponownie wystąpić dla bielskiej widowni, która tak ciepło przyjęła nas podczas zeszłorocznego koncertu. Tym razem przyjeżdżamy do niej nie tylko z naszymi przebojami, ale także energetycznymi aranżacjami z nowej płyty. Liczymy, że podbiją serca publiczności i porwą wszystkich do tańca w gorącym, kubańskim rytmie – zapowiada Rey Ceballo.

3 sierpnia na Letniej Scenie Sfery zespół zaprezentuje swój zupełnie nowy repertuar. Koncert w Bielsku-Białej będzie okazją do promocji płyty zatytułowanej „Cosas de la Vida”, czyli „Rzeczy z życia”. Opowiada ona o przeżyciach artystów, zaczynając od wyjazdu z Kuby, na wzlotach i upadkach z życia prywatnego i zawodowego kończąc.  Na płycie znajdzie się też utwór „Hello“ Adele w znakomitej aranżacji i wykonaniu.

Muzyczna uczta

Galeria SFERA już po raz dziewiąty zaprasza wszystkich mieszkańców Bielska-Białej i okolic do spędzenia wakacji w koncertowym stylu. Przez całe lato na placu Bolka i Lolka pojawią się popularni artyści reprezentujący różne gatunki muzyczne. W tym roku wystąpili już Mitch&Mitch z jazzowymi aranżacjami, Vavamuffin – jeden z najbardziej znanych w Polsce zespołów reggae oraz Balkanscream, którzy w ostatni piątek lipca rozgrzali bielską publiczność w iście bałkańskim stylu.

Po piątkowych koncertach na gości czeka Letnia Food Sfera. Restauracje w Galerii wydłużają swoje godziny otwarcia nawet do godziny 22.00. Wszyscy fani dobrej muzyki i jedzenia mogą spodziewać się specjalnych promocji, które obowiązują w dni koncertów Letniej Sceny Sfery. Wstęp na koncerty jest bezpłatny.

 

PROGRAM LETNIEJ SCENY SFERY:

Gdzie? Plac Bolka i Lolka przed Galerią SFERA II

Kiedy? Piątkowe wieczory o g. 19.30

Za ile? Wstęp wolny!

Organizator: Galeria SFERA

 

3 sierpnia / Rey Ceballo / salsa, latina

10 sierpnia / Czesław Śpiewa / muzyka alternatywna

17 sierpnia / Pokahontaz / hip-hop

24 sierpnia / The Djangos / reggae

31 sierpnia / Lech Janerka / rock, alternatywa

Data:
2018-08-03
Rozpoczęcie:
19:30
Zakończenie:
22:00
Miejsce:
Bielsko-Biała, Plac Bolka i Lolka przed Galerią Sfera
Wstęp:
Darmowy
Podziel się na:

Najpopularniejsze:


ZIMOWY NUMER!

ZOBACZ WSZYSTKIE NASZE MAGAZYNY


NASZ BLOG

Jestem Ambasadorem Marki