​Radosny Weekend Skrzata w Starej Kablowni

Data dodania: 2018-10-13

Jesień nie musi być nudna! Skrzat Szpulek potrafi zadbać o swoich ulubieńców, szczególnie tych, którzy czekają na kolejne wyzwania i atrakcje w Centrum Handlowym Stara Kablownia. Dlatego już 13 października kolejny Weekend Skrzata, tym razem z Salą Zabaw Radocha z Pszczyny!

Program jak zawsze będzie obfitował w wiele atrakcji. Na dzieciaki czekają animacje tematyczne: pirackie przygody, hawajskie tańce oraz zwierzakowe zabawy. Ponadto, ulubiona chusta animacyjna, gry i zabawy sportowe, a konkursy plastyczne i sprawnościowe dopełnią ten wyjątkowy dzień.

Dodatkowo, wspólnie z żywą maskotką spędzimy czas modelując balony i zdobiąc buzie pięknymi malunkami. Zabawa rozgrzeje wszystkich odwiedzających i sprawi, że nawet te chłodniejsze dni, będą radosne i pełne wesołych przeżyć.

Przypominamy również wszystkim dzieciakom o zabraniu kuponów, na których kolekcjonują naklejki otrzymane podczas poprzednich weekendów – za każde kolejne trzy naklejki (trzy kolejne miesiące uczestnictwa w zajęciach) otrzymają nagrody!

Centrum Handlowe Stara Kablownia zaprasza 13 października na wspaniałą zabawę, wspólnie z Salą Zabaw Radocha i Skrzatem Szpulkiem!

Data:
2018-10-13
Rozpoczęcie:
13:00
Zakończenie:
18:00
Miejsce:
Czechowice-Dziedzice, ul. Legionów 83 A
Wstęp:
Darmowy
Podziel się na:

Najpopularniejsze: