MIEJSCA: aleTOproste !

Data dodania: 2019-01-16

 

Od lutego 2019 r. w Centrum Terapii aleTOproste ul. Aleksandrowicka 37  można BEZPŁATNIE uczestniczyć w terapiach w ramach projektu ministerialnego "Za życiem". Możliwość korzystania z terapii logopedycznej, pedagogicznej oraz integracji SI/fizjoterapii. 

Więcej informacji tu: http://poradnia.bielsko.pl/zazyciem.php 

 

NAZWA:  miała być najprostsza na świecie, bez zbędnych ceregieli. I taka właśnie jest: jasna w przekazie ale z ukrytym dnem. Bo tak sobie myślę, że nic nie jest proste: wszystko wymaga wysiłku, systematycznej pracy, a przede wszystkim chęci. Ten ostatni element wydaje się najważniejszy. Bez chęci ani rusz. Bo i trzeba zadzwonić, umówić  się na wizytę, przyjechać. Jeszcze badminton, basen, balet, ba … i teraz szybko ciemno się robi, trzeba z psem wyjść, odrobić zadanie i zjeść coś w końcu.

MIEJSCE:  dobrze skomunikowane, koniecznie z darmowym parkingiem co by nie trzeba było krążyć po mieście - takie mi się marzyło. Miłe, rodzinne. Byłam chyba w stu lokalizacjach i ta podoba mi się niezwykle. Taki dom z ludzką atmosferą. Dom jest w Bielsku-Białej, na rogu Aleksandrowickiej 37.

KOLORY:  oj to ważne! Wiadomo, że ich odpowiedni dobór wpływa na rozwój i samopoczucie. Będzie ich jak najmniej, co by nie rozpraszały: czarny, biały i czerwona kropa. O tu! Kropka to właśnie  nasz punkt TO. Tu mieszczą się wszystkie nasze dzienne sprawy, działania, wiara w możliwości.

PROJEKT :  za darmo? Mamy TO ! Projekt rządowy „ Za życiem” daje taką możliwość. Dzięki współpracy z Poradnią Psychologiczno-Pedagogiczną w Bielsku-Białej stworzyliśmy miejsce gdzie terapia logopedyczna, terapia integracji sensorycznej, fizjoterapia oraz terapia pedagogiczna jest zupełnie za darmo. Jest to szansa na wczesną diagnozę, wyrównanie deficytów, jest to szansa na rozwój.

TO:  stworzenie własnego  Centrum Terapii jest spełnieniem moich marzeń zawodowych. Jestem logopedą, arteterapeutą, filologiem polskim. Od wielu lat otaczam opieką terapeutyczną dzieci i dorosłych. Centrum Terapii aleTOproste to nie tylko różne działania. Przede wszystkim TO tworzą ludzie z  którymi od dawna pracuję,  znam ich warsztat, doświadczenie . To ludzie w których wierzę i najzwyczajniej na świecie ich lubię.

TU:  jest logopeda, fizjoterapeuta, terapeuta integracji sensorycznej, pedagog, psycholog. Tu są  masaże, warsztaty dla zdolnych uczniów, dla fotografów i początkujących malarzy. A w planach TO jest jeszcze więcej! Jest to miejsce, które pozwala łączyć wiele dziedzin mających na celu rozwój  zarówno małego jak i dużego człeka.

Obierajmy cele. Realizujmy je. Dążmy do marzeń.

aleTOproste

Magdalena Cebrat

KONTAKT:

Centrum Terapii aleTOproste

Aleksandrowicka 37 (róg Aleksandrowickiej i Michałowicza) Bielsko-Biała

tel. 88 00 42 972 www.aletoproste.pl | https://www.facebook.com/aleTOproste 

/promocja/

Podziel się na:

Najpopularniejsze: