CZAS NA PIĘKNE I ZDROWE WŁOSY

Data dodania: 2019-02-05

Każdy niezależnie od wieku marzy o pięknych i zdrowych włosach. Od niedawna na rynku pojawiła się marka Dermahair ze swoim premierowym produktem-Szamponem Dermahair Herbal przeciw wypadaniu włosów.

Głównym składnikiem szamponu jest tarczyca bajkalska, która jest uznawana za skuteczny surowiec w walce z łysieniem. Produkt polecany jest również kobietom po porodzie, które borykają się z problemem wypadających włosów.

Na temat kosmetyku pojawiły się już pierwsze opinie. Po zastosowaniu produktu włosy stają się miękkie w dotyku i łatwiejsze w rozczesywaniu, są odżywione i pełne blasku. Wszelkie walory produktu wynikają z zastosowania w składzie tarczycy bajkalskiej. Przyjrzyjmy się bliżej jej właściwością. Mechanizm jej działania opiera się na aktywizacji, stymulacji i zahamowaniu starzenia się komórek macierzystych. Skuteczność tego surowca niezależna jest od płci oraz kwestii hormonalnych, dlatego też produkt jest skuteczny zarówno w przypadku kobiet, jak i mężczyzn borykających się z problemem wypadających włosów.

Za plus produktu uznaje się łatwość w jego zastosowaniu, nie wymaga on dodatkowego nakładu czasu. Osoby używające szamponu Dermahair Herbal podczas mycia włosów, czyli codziennego zabiegu higienicznego poddają swoje włosy kuracji odbudowująco-odżywczej.

Minusem kuracji jest czas oczekiwania na efekty, ponieważ pożądany wynik można osiągnąć przy długotrwałym i regularnym stosowaniu produktu. Warto jednak wspomnieć, że walka z wypadaniem włosów jest procesem długim i wymaga cierpliwości oraz zdyscyplinowania osoby borykającej się z problemem. Na polskim rynku znajdziemy wiele preparatów, których producenci deklarują szybkie działania nawet w kilka dni. Niestety są to tylko chwyty marketingowe, ponieważ skuteczne działanie oraz efekty aktywnych składników, które w pozytywny sposób wpłyną na włosy i skórę głowy wymagają czasu.

Produkty marki kosmetycznej Dermahair dostępne są w sprzedaży internetowej na oficjalnej stronie producenta:www.dermahair.pl

Podziel się na:

Najpopularniejsze: