Charytatywne Walentynki w Galerii SFERA: zebrano ponad 10 000 zł na wyposażenie bielskiego ośrodka rehabilitacyjnego!

Data dodania: 2019-03-08

Charytatywne Walentynki w Galerii SFERA: zebrano ponad 10 000 zł na wyposażenie bielskiego ośrodka rehabilitacyjnego!

Ponad 10 000 złotych trafi w marcu na konto Fundacji „Serca dla Maluszka” dzięki drugiej odsłonie walentynkowej akcji charytatywnej w Galerii SFERA. Zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na wyposażenie gabinetów w budowanym centrum rehabilitacyjnym w Bielsku-Białej. Jego otwarcie zaplanowano na koniec 2019 roku.

Od 9 do 14 lutego, klienci, którzy kupili Kartę Podarunkową Galerii SFERA, nie tylko obdarowali nią swoich bliskich. Za każdą kupioną Kartę, SFERA zasiliła konto Fundacji Serca dla Maluszka kwotą równą połowie wartości zakupionej karty – dzięki temu w tym roku udało się wesprzeć jej działania kwotą 10 000 złotych. Na konto bielskiej Fundacji trafią także środki zebrane przez wolontariuszy, którzy w Walentynki prowadzili zbiórkę do skarbonek.

– Serdecznie dziękujemy Galerii SFERA i jej klientom za ogromne serce, okazywane naszej Fundacji nie tylko w Dniu Zakochanych, ale przez cały rok. Dzięki tegorocznej odsłonie walentynkowej akcji charytatywnej, wspólnie przyczynimy się do funkcjonowania bezpłatnego centrum rehabilitacyjnego dla mieszkańców naszego miasta – podsumowuje Ewelina Kliś, Prezes Zarządu Fundacji „Serca dla Maluszka”.

Fundacja „Serca dla Maluszka” ma pod opieką ponad 400 podopiecznych – od ośmiu lat realizuje działania wspierające m.in. osoby z niepełnosprawnością oraz rodziny zagrożone ubóstwem.

–  Centrum rehabilitacji będzie wyjątkowym miejscem na mapie naszego miasta. Otoczy swoją bezpłatną opieką osoby z niepełnosprawnością, starsze czy wymagające szczególnej opieki – wyjaśnia Monika Magner, dyrektor Galerii Sfera. – Raz jeszcze dziękujemy wszystkim kupującym Kartę Sfery za zaangażowanie się w walentynkową akcję – razem możemy więcej!

Podziel się na:

Najpopularniejsze: