SMOKOLANDIA - fryzjer dla dzieci i dorosłych

Data dodania: 2019-03-14

Dla tych, którzy jeszcze nie wiedzą o tym bajkowym miejscu, w Bielsku-Białej przy ul. Staszica 13 mamy dla dzieci odlotowego fryzjera.

Smokolandia to coś więcej niż salon fryzjerski!

To bajkowe miejsce, stworzone z myślą o najmłodszych. U nas dzieci już od samego wejścia wchodzą do bajkowej scenerii salonu i czują się jakby przyszły na plac zabaw, przemieniając wizytę w super przygodę. Dziecko samo wybiera miejsce, gdzie chce być strzyżone. Salon wyposażony jest w fotele w kształcie samochodów (z kierownicą!). Może również siedzieć na kolanach rodzica, jeśli czuje się tak bezpieczniej. Do tego, w trakcie strzyżenia, dzieci mogą oglądać wybrane bajki, bawić się, czy pałaszować smakołyki. Wykonując strzyżenie podczas oglądania ulubionej bajki czy zabawy, dzieci nie zwracają uwagi na to, co robimy.

Jaki powinien być fryzjer przyjazny dziecku?

Musi mieć przede wszystkim przyjazne podejście z anielską cierpliwością. Jeśli kupi dziecko swym usposobieniem, wszystko powinno pójść jak z płatka. Często, do odwrócenia uwagi, wystarczy umiejętne poprowadzenie konwersacji. W salonie fryzjerskim mamy odpowiednie podejście, przede wszystkim wprawę, a dodatkowo kolorowe zabawki. To wszystko sprawia, że dziecko czuje się swobodnie. Sposobów jest dużo, ale to Wy Drodzy Rodzice, musicie podjąć decyzję kiedy i w jaki sposób obcinać swoje pociechy. Bardzo pomaga spokojna rozmowa, na pewno nie wolno zmuszać dziecka, wręcz super rozwiązaniem jest bawienie się w domu w salon fryzjerski. W trudnych przypadkach prosimy aby rodzice przyszli do salonu ze swoją pociechą dwa, trzy razy żeby oswoiło się z fryzjerem i otoczeniem.  Ważne, aby uprzedzić o tym dziecko, wyjaśnić co będzie miało robione z włoskami w samych superlatywach. Strzyżenie dziecka to usługa, która wymaga precyzyjnych i ostrożnych ruchów, w maksymalnie krótkim czasie, aby dziecko nie zdążyło się znudzić. Uważamy, że podczas samodzielnego strzyżenia włosków dziecka w domu, można je niechcący skaleczyć.

Pamiątkowy dyplom!

Mali, dzielni klienci, którzy  po raz pierwszy korzystają z naszych usług, otrzymują na pamiątkę imienny dyplom z załączonym kosmykiem włosów. A dla stałych klientów mamy również nagrody i karty lojalnościowe.

Dzieci to najtrudniejsi i najbardziej wymagający klienci salonów. My rozumiemy, to że stale muszą być czymś zainteresowane. Dlatego robimy wszystko, aby ich wizyty u fryzjera, przebiegały w milej i bezstresowej atmosferze.

Głęboko wierzymy w to, że zależy Wam na dobrze waszych pociech i odpowiednie podejmiecie kroki, samych dobrych sukcesów życzy Salon SMOKOLANDIA!

Salon SMOKOLANDIA

ul. Staszica 13, Bielsko-Biała

tel. 511 175 065 | FB:/smokolandiabielsko

Podziel się na:

Najpopularniejsze: