Kids By Minoti - nowy sklep z odzieżą dziecięcą w Bielsku-Białej

Data dodania: 2019-03-21

Z Mileną Myszak, właścicielką nowo otwartego sklepu w Gemini Park Bielsko-Biała, rozmawiam o nowej marce ubrań dziecięcych, jaka zagościła na stałe w stolicy Podbeskidzia. 

 

Skąd pomysł na własny sklep? Czym się kierowałaś zakładając własny biznes?

Od samego początku marka zrobiła na mnie duże wrażenie. Istnieje ponad 20 lat na rynku dziecięcym, dostępna jest w ponad 60 krajach na świecie a mimo to tak niewiele o niej słychać w naszym kraju. Oferta produktowa jest "modelowym sklepem firmowym - mono brandowym". Mają dosłownie wszystko: odzież, obuwie, bielizna, akcesoria typu okulary, czapki - czyli wszystko co rodzic powinien kupić w jednym sklepie dla swojego dziecka. W trakcie pracy dla dystrybutora wiele razy powtarzałam - przyszłością tej marki są sklepy firmowe. Ponad rok pracowałam dla dystrybutora tej marki w Polsce i odbiór detalicznego jak i hurtowego klienta był najlepszym bodźcem żeby otworzyć własny sklep.

 

Czym się wcześniej zajmowałaś?

Od 13 lat jestem związana z branżą odzieżową i handlem. Moja kariera wiązała się z głównie z zarządzaniem sklepami jako kierownik. Od 2,5 roku poznaję "drugą twarz" tej branży czyli jak towar dostaje się na Polski rynek i cały proces sprzedaży w trybie B2B. Praca w handlu i kontakt z klientem to jest to w czym czuję się najlepiej.

 

Czy wyróżnia się marka Kids by Minoti? Gdzie produkowane są ubranka?

Jakość produktów jest rewelacyjna. Jako mama 8-letnich bliźniaczek testuje produkt bezpośrednio w różnych warunkach ;). Dodam jeszcze że ubrania nie tracą fasonu także po suszeniu w suszarkach elektrycznych. Czego niestety nie można powiedzieć o niektórych markowych ubraniach. Rzeczy produkowane są w różnych krajach na świecie- jak typowa "sieciówka". Nie mniej jednak mogę ze spokojnym sumieniem polecić produkty ponieważ przechodzą one złożony proces kontroli jakości zanim trafią do sprzedaży. Jeśli coś nie spełnia wymogów, zostaje zatrzymane i nie trafia w ogóle do sprzedaży. Sama spotykałam się z takimi przypadkami , kiedy moi klienci hurtowi zamówili produkt który został ostatecznie "skasowany".

 

 

Dla jakich dzieci przeznaczone są ubrania? Jakie rozmiary?

Oferta przeznaczona jest dla dzieci od 0-13 lat, dla dziewczynek i chłopaków ;) Niesamowite prawda? Niestety moja startowa powierzchnia sklepu nie pozwala na przedstawienie pełnej oferty, ale cały czas nad tym pracujemy. Nie wykluczamy oczywiście, że jak tylko sklep się przyjmie, to będziemy myśleć o większym lokalu.

 

Jak wyglądają ceny za odzież?

Cena jest porównywalna do naszych lokalnych sieciówek, ale za to wzornictwo jest inne, nowoczesne i stylowe. Przykładowa średnia cena t-shirta to 29,90zł, bluzy 59,90zł  a spodni jeansowych 79,90zł.

 

Co chciałabyś przekazać beskidzkim mamom?

Kochane mamy "idzie nowe" ;) Chciałabym przekazać, że warto dać szanse tej marce w naszym mieście. Bardzo często mówi się o angielskiej odzieży dziecięcej, dużo osób sprowadzą ja do małych sklepików lub kupujemy ją w secondhandach - teraz macie ją w zasięgu swojej ręki. Każda Wasza opinia czy sugestia będzie drogowskazem dla naszego sklepu. Zapraszamy serdecznie!

O marce:

Kids by Minoti to sklep z angielskimi ubrankami dla dzieci, który oferuje szeroki wybór odzieży, dziecięcej i młodzieżowej – dla dziewczynki i dla chłopczyka. Nasze kolekcje ubrań są stworzone z myślą o dzieciach, które lubią ciekawy design i dobry styl. Ubrania Minoti charakteryzuje trwałość, dobra jakość i porządne wykonanie, a także kolorowe wzory i zróżnicowana kolorystyka. Duży wybór i przystępne ceny to cechy charakterystyczne naszej marki.

/promocja/

Podziel się na:

Najpopularniejsze: