Szczęśliwe Dziecko, Szczęśliwa Mama - akcja bezpłatnych badań USG

Data dodania: 2019-05-12

Kiedy dziecko jest szczęśliwe? Wtedy, gdy jego mama ma zapewnioną opiekę i komfortowy dostęp do badań oraz fachowej wiedzy. W Bielsku-Białej od trzech lat dba o to Centrum Handlowe Sarni Stok, organizując z Fundacją Szczęśliwe Macierzyństwo akcję społeczną: „Szczęśliwe dziecko, Szczęśliwa mama”.

W tym roku, przyszłe mamy spotkały się w sobotę 11 maja. W godzinach od 10:00 do 20:00 odbyły się badania USG 2D oraz 4D. Dodatkowo od 10:00 do 15:00 na przyszłe mamy i ich partnerów czekali eksperci gotowi do udzielania porad i wskazówek w pierwszej pomocy pediatrycznej, bezpiecznej kąpieli, masażu i chustowaniu niemowląt.

Można było skonsultować się z położną dietetykiem, konsultantem laktacyjnym oraz ginekologiem i fizjoterapeutą, a także sprawdzić ciśnienie krwi. Na uczestniczki akcji czekały także liczne konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

- Celem prowadzonej akcji jest ochrona zdrowia mamy i dziecka, zachęcanie do regularnych badań oraz poszerzanie wiedzy na temat zdrowia, pielęgnacji i rozwoju dziecka oraz przygotowanie do świadomego macierzyństwa – mówi Anna Waluś, dyrektor Centrum Handlowego Sarni Stok. Przed narodzinami dziecka warto zainwestować w edukację i świadomie przygotować się do roli rodzica.

GALERIA ZDJĘĆ - TUTAJ.

Podziel się na:

Najpopularniejsze:


NASZ BLOG

MAPA Z POMYSŁAMI - ŚCIĄGNIJ