Stara Kablownia dla zwierząt - kochaj nie porzucaj!

Data dodania: 2019-05-23

Bracia mniejsi, ukochani, ulubieni, zawsze cieszą się na widok swoich właścicieli. Są wierni i oddani, pozostają w naszej pamięci na całe życie. Bo któż nie pamięta swoich ukochanych kociaków, piesków, a może i ulubionych rybek. 25 maja w Centrum Handlowym Stara Kablownia odbędzie się wyjątkowe wydarzenie, z okazji Światowego Dnia Praw Zwierząt.

22. maja obchodziliśmy Światowy Dzień Praw Zwierząt. Z tej okazji Fundacja "Mam Kota na Punkcie Psa" wspólnie ze Starą Kablownią zapraszają w najbliższą sobotę na wydarzenie, które będzie wspierać zwierzaki, ale również zwróci uwagę na problemy, jakie często dotyczą bezbronnych stworzeń.

Hasło akcji: „kochaj nie porzucaj”, ma na celu podkreślenie, że zwierzę nie jest rzeczą, czuje tak samo jak człowiek, zarówno dobro, ale i zło. Dlatego też ludzie powinni zapewnić zwierzętom odpowiednią ochronę i opiekę, jeśli decydują się na ich posiadanie. Niestety, codzienność to weryfikuje i każdego dnia dowiadujemy się o krzywdach, które są wyrządzane bezbronnym stworzeniom.

Dlatego w ramach wydarzenia odbędą się m.in.:

  • kiermasz podarowanych książek na rzecz pomocy chorym zwierzaczkom - podopiecznym Fundacji,
  • a także warsztaty dla dzieci oraz dorosłych z tworzenia zwierzątek z masy solnej,
  • na dzieci czeka również malowanie buziek,
  • Organizatorzy przygotowali także wspaniałe logowane torby na zakupy, które otrzymają uczestnicy wydarzenia i będą mogli pójść z nimi na zakupy po sklepach w Kablowni.

Centrum Handlowe Stara Kablownia, wspólnie z Fundacją „Mam Kota na Punkcie Psa”, zapraszają już 25 maja, w godzinach od 12:00 do 18:00.

Spotkajmy się i bawmy na rzecz naszych ukochanych zwierzaków!

Data:
2019-05-25
Rozpoczęcie:
12:00
Zakończenie:
18:00
Miejsce:
Czechowice-Dziedzice, Legionów 83A
Wstęp:
Darmowy
Podziel się na:

Najpopularniejsze:


NASZ BLOG

MAPA Z POMYSŁAMI - ŚCIĄGNIJ