Święto Kobiet Podbeskidzia w Bielskim Tyszkiewiczu

Data dodania: 2019-06-12

Ponad 100 bezpłatnych zabiegów kosmetycznych czekało na Panie w Bielskiej Wyższej Szkole im. J. Tyszkiewicza. Wszystko za sprawą Kongresu Kobiet Podbeskidzia pod Patronatem Mirosławy Nykiel - Poseł na Sejm RP, organizowanego w sumie już po raz dziewiąty, a w bielskiej uczelni po raz piąty. 8 czerwca można spokojnie okrzyknąć było nowym świętem Kobiet Podbeskidzia!

Studentki specjalności: wizaż i stylizacja oraz odnowa biologiczna wykonały nieodpłatnie ponad 100 zabiegów pielęgnacyjnych na twarz, ciało i dłonie oraz 30 makijaży specjalistycznych. Każdy zabieg pielęgnacyjny został dobrany przez studentkę do potrzeb klientki i wykonany pod fachowym okiem wykładowcy – praktyka z danego przedmiotu. Takie eventy jak Beauty Tyszkiewicz są elementem kształcenia na kierunku kosmetologia. Studentki w trakcie studiów początkowo uczą się zabiegów na sobie nawzajem, potem próbują sił na  znajomych, a dopiero jak są już dobrze przygotowane, wykonują je na osobach z zewnątrz, zapraszanych w progi Uczelni. Ten efektywny model kształcenia został wprowadzony w BWS im. J. Tyszkiewicza przed kilku laty, po wizytach studyjnych w zaprzyjaźnionych collegach w USA.

„Bielski Tyszkiewicz” zadbał, aby każda pani wyszła tego dnia z uśmiechem na twarzy. Dzięki pozyskanym sponsorom, udało się obdarować upominkami uczestniczki finałowej gali. Wśród najpopularniejszych można wyróżnić depilacje laserowe, kosmetyki  SPA Sielsko-Anielsko i Bielenda, zabiegi pielęgnacyjne, masaże i wiele innych. Nie zabrakło także tradycyjnego pokazu mody
w wykonaniu studentek kosmetologii. Z gracją przechadzały się po czerwonym dywanie prezentując kolekcję gorsetów rodzimej marki ze Szczyrku – Lulu Design oraz dyplomową kolekcję Anny Pieli - absolwentki warszawskiej szkoły projektowania ubioru.

Zapraszamy do obejrzenia fotoreportażu autorstwa Foto JanCzar:

 

Podziel się na:

Najpopularniejsze: