Wesoły powrót do szkoły – bezpłatne warsztaty dla dzieci

Data dodania: 2019-09-05

Rok szkolny rozpoczęty, a każdemu uczniowi oprócz nowych przyborów przyda się sznurkowy worek na buty lub ulubione przedmioty oraz piórnik. Zbliżające się 7 września warsztaty kreatywne w Centrum Handlowym Auchan Bielsko-Biała pozwolą małym artystom stworzyć spersonalizowane plecaki-worki lub piórniki. Udział w zajęciach jest bezpłatny.

Choć większość wyprawek jest już skompletowana, to dodatkowy gadżet w postaci barwnego, samodzielnie wykonanego worka na plecy na pewno przypadnie do gustu każdemu uczniowi. Zbliżające się warsztaty kreatywne w Centrum Handlowym Auchan Bielsko-Biała pozwolą dać upust drzemiącej w dzieciach energii, a do tego ćwiczyć zdolności manualne i rozwijać poczucie estetyki.

Do powstania prac posłużą białe sznurkowe worki, piórniki typu etui oraz pisaki do tkanin. Gadżety będą ozdabiane w najróżniejsze wzory lub napisy według upodobań. Worki przydadzą się na obuwie zastępcze do szkoły, ale również będą mogły posłużyć, jako plecaki do noszenia zeszytów i książek czy przekąsek. W barwnych piórnikach zmieszczą się wszystkie ulubione długopisy, kredki i ołówki.

Rodzinne warsztaty kreatywne z okazji rozpoczęcia roku szkolnego odbędą się 7 września od godz. 11.00 do 16.00 w Centrum Handlowym Auchan Bielsko-Biała przy al. Bohaterów Monte Cassino 421. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny!

 

 

Data:
2019-09-07
Rozpoczęcie:
11:00
Zakończenie:
16:00
Miejsce:
Bielsko-Biała, al. Bohaterów Monte Cassino 421, Bielsko-Biała
Wstęp:
Darmowy
Podziel się na:

Najpopularniejsze: