5. Bieg Mikołajkowy z Nadzieją dla dzieci i dorosłych - 8.12.2019

Data dodania: 2019-11-08

Zapraszamy na V Bieg Mikołajkowy z Nadzieją, który odbędzie się 8 grudnia 2019r. Już po raz piąty miłośnicy aktywności na świeżym powietrzu, mogą wziąć udział w 6 kilometrowym biegu w Dolinie Wapienicy. Każda forma pokonania trasy jest dopuszczalna, bieg, marsz, marsz Nordic Walking, dogtrekking, bieg z wózkiem.

Bieg Główny wystartuje z Leśnego Parkingu w Wapienicy, trasa prowadzić będzie po malowniczych ścieżkach leśnych Doliny Wapienica. Metę zlokalizowano na terenie Klimczokówki ul. Zapora 100.

Podczas biegu zapewniamy elektroniczny pomiar czasu.

V Bieg Mikołajkowy z Nadzieją to doskonała okazja do spędzenia czasu wolnego w gronie rodzinnym i przyjacielskim i najlepiej w przebraniu mikołajkowym. Liczymy, że  spotkamy na trasie Mikołaje, elfy, renifery,  gwiazdki i .....liczymy na kreatywność i pomysłowość. Nagrodzimy najciekawsze przebranie.            

Mile widziana jest  biegająca młodzież szkolna, przewidujemy nagrodę dla najliczniej startującej klasy szkolnej.

Startujący mają możliwość wzięcia udziału w dwóch kategoriach: w Biegu Głównym( 6 km) lub MINIBIEGU – zorganizowanym dla najmłodszych na dystansie 60, 120 lub 180 m. MINIBIEG zostanie rozegramy na terenie „ Klimczokówki” przy ul. Zapora 100. Na wszystkich uczestników MINIBIEGU czekają na mecie medale.

Po biegu zapraszamy wszystkich, zarówno strudzonych ale zadowolonych biegaczy i kibicujących na wspólne spotkanie z Mikołajem  przy ognisku, przy którym  zostaną wręczone nagrody rzeczowe dla trzech pierwszych zawodników  w każdej z kategorii oraz nagrody specjalne dla najmłodszego uczestnika biegu, dla najstarszego uczestnika biegu i dla klasy szkolnej najliczniej reprezentowanej na biegu.

Na mecie nie zabraknie zabaw, konkursów i pysznego jedzenia: domowych ciast, kiełbasek z ogniska i ciepłych napoi.

Nie pobieramy opłat startowych.

Zapisy już trwają. Zgłoszenia można dokonać drogą elektroniczną, formularz zgłoszeniowy dostępny jest pod adresem: https://www.bgtimesport.pl/zawody/bieg/id/439 Numery startowe będą wydawane w biurze zawodów w dniu biegu.

Biuro zawodów znajdować się będzie w białym namiocie na Parkingu Leśnym w Wapienicy i będzie czynne w dniu startu 8 grudnia od godz. 10.30.

Bieg został objęty Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Bielska – Białej Jarosława Klimaszewskiego.

Bieg został zorganizowany w ramach zadania „V Bieg Mikołajkowy z Nadzieją” dofinansowanego ze środków budżetu Gminy Bielsko-Biała.

Więcej informacji o biegu w regulaminie  na: Facebooku na stronie:

- Bieg Mikołajkowy z Nadzieją w wydarzeniu 5. Bieg Mikołajkowy z Nadzieją

- Budujemy Nadzieję

na stronie www.nadzieja.bielsko.pl w zakładce aktualności

lub https://www.bgtimesport.pl/_files/pliki/reg_439_20191022_144731.pdf

 

Organizator: Fundacja Zapobiegania i Resocjalizacji Uzależnień „Nadzieja”

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Data:
2019-12-08
Rozpoczęcie:
10:30
Zakończenie:
15:00
Miejsce:
Bielsko-Biała, Wapienica
Wstęp:
Darmowy
Podziel się na:

Najpopularniejsze: