Zapraszamy na Elfowy Weekend Skrzata w Starej Kablowni

Data dodania: 2019-12-14

​Przedświąteczny czas, kiedy zima powoli wprowadza nas w klimat Bożego Narodzenia, to okres intensywnych przygotowań, ale również ciekawych, tradycyjnych zwyczajów. To również czas na spotkanie z magicznymi Elfami, a więc do zobaczenia w ten weekend w Starej Kablowni!

Podobno na dalekiej północy, pomocnicy Świętego Mikołaja – Elfy, tworzą świąteczne ozdoby choinkowe i wyjątkowe kartki z życzeniami. Specjalnie dla nas już 14 i 15 grudnia zagoszczą w Starej Kablowni, żeby wspólnie tworzyć i wprowadzać świąteczny klimat.

Wszystkie dzieciaki, które odwiedzą w ten weekend centrum handlowe nie będą się nudzić. Czekają na nie elfowe animacje taneczne, quiz wiedzy o Mikołaju i Aniołku oraz oczywiście konkursy z nagrodami.

Emocji nie zabraknie podczas wyścigów sań Renifera i walki na śnieżynki. Żeby dodatkowo wprawić dzieciaki w dobry nastrój, Elfy przygotują mnóstwo słodkości.

Przypominamy także wszystkim dzieciakom o zabraniu kuponów, na których kolekcjonują naklejki otrzymane podczas poprzednich weekendów – za każde kolejne trzy naklejki (trzy kolejne miesiące uczestnictwa w zajęciach) otrzymają nagrody!

Centrum Handlowe Stara Kablownia i Skrzat Szpulek zapraszają na Elfowy Weekend Skrzata, 14 i 15 grudnia, w godzinach od 13:00 do 18:00. Przygotuj się do Świąt wspólnie z nami!

Data:
0000-00-00
Rozpoczęcie:
Miejsce:
,
Wstęp:
Darmowy
Podziel się na:

Najpopularniejsze:


NASZ BLOG

MAPA Z POMYSŁAMI - ŚCIĄGNIJ