Modne dekoracje świąteczne w nastrojowych aranżacjach w samym centrum Bielska-Białej

Data dodania: 2019-12-16

Święta klasycznie czy w rytmie trendów? W zasadzie jedno nie wyklucza drugiego! Tegoroczne trendy dekoracyjne udowadniają, że tradycję da się efektownie łączyć z nowoczesną fantazją. Sprawdź, jakie dekoracje świąteczne są najmodniejsze w tym sezonie, i poszukaj inspiracji dla swojego domu na Boże Narodzenie. Pochodzą one z salonu My Honey Home w Bielsku-Białej - gdzie zawsze nastrojowo, stylowo, a jednocześnie bardzo domowo!

Złoto zawsze na czasie!

Klasyczny duet kolorystyczny na święta? Przede wszystkim złoto plus czerwień. I takie połączenie także znajdziemy w tegorocznych kolekcjach dekoracji na Boże Narodzenie. Co więcej, fantastycznie komponuje się z ciemnymi barwami. Kolor złoty, tradycyjnie zestawiany z czerwienią, w komplecie z zielenią choinki, zawsze zapewnia elegancki efekt. Aby było jeszcze szykowniej, warto połączyć złote dodatki, gwiazdki czy inne ozdoby z czarnymi, granatowymi i szmaragdowymi.

Skandynawski chłód

Z jednej strony złoto i eleganckie materiały (np. aksamit), z drugiej zaś – minimalizm rodem ze Skandynawii. Postawmy na monochromatyczne wnętrze, a akcent kolorystyczny dajmy w detalu! A jak detal to może turkusowe świeczniki, dostojne renifery czy futurystyczne gwiazdy?  

Wszystkie dekoracje znajdziesz stacjonarnie w salonie wnętrz MY HONEY HOME w Bielsku-Białej, a także on-line: www.myhoneyhome.pl

MY HONEY HOME DECORATION & DESIGN

ul. Ks. St. Stojałowskiego 31, 43-300 Bielsko-Biała

www.facebook.com/myhoneyhomeinteriors

www.myhoneyhome.pl

Podziel się na:

Najpopularniejsze:


NASZ BLOG

MAPA Z POMYSŁAMI - ŚCIĄGNIJ