Minionki w Starej Kablowni!

Data dodania: 2020-01-11

Są żółte, rozrywkowe i do tego niezwykle zabawne! Bohaterowie filmów – Minionki, zapraszają na wyjątkowy Weekend Skrzata do Centrum Handlowego Stara Kablownia w Czechowicach-Dziedzicach.

Skrzat Szpulek zaprasza w sobotę, 11 stycznia, tych wesołych kompanów, którzy zadbają, żeby każde dziecko spędziło wspaniale czas w Starej Kablowni. W programie nie zabraknie spotkania z bohaterami ulubionej kreskówki oraz wiele gier i zabaw.

Balonowe zwierzątka, rurki konstrukcyjne i kolorowe warkocze to tylko wybrane atrakcje. Dla dzieciaków będą również przygotowane konkursy z nagrodami, a także malowanie buziek i chusta animacyjna.

Przypominamy także wszystkim dzieciakom o zabraniu kuponów, na których kolekcjonują naklejki otrzymane podczas poprzednich weekendów – za każde kolejne trzy naklejki (trzy kolejne miesiące uczestnictwa w zajęciach) otrzymają nagrody!

Zapraszamy w sobotę, 11 stycznia, w godzinach 13:00-18:00, do Centrum Handlowego Stara Kablownia, gdzie wspólnie z mobilnym centrum rozrywki – Szalone Figle, spędzimy wspaniale czas.

Data:
2020-01-11
Rozpoczęcie:
13:00
Zakończenie:
18:00
Miejsce:
Czechowice-Dziedzice, Legionów 83A
Wstęp:
Darmowy
Podziel się na:

Najpopularniejsze:


NASZ BLOG

MAPA Z POMYSŁAMI - ŚCIĄGNIJ