Weekend Skrzata w Eko Kosmosie w Starej Kablowni

Data dodania: 2020-03-07

Halo tu Ziemia! Odbiór! Uwaga kosmiczni uczestnicy! Statek Stara Kablownia rusza w otchłanie galaktyki. Przed nami odkrywanie tajemnic kosmosu i oczywiście doskonała zabawa!

W najbliższą sobotę, 7 marca Skrzat Szpulek zaprasza na wspólne spędzenie weekendu w Eko Kosmosie. Zabawy w stanie nieważkości będą świetnym rozwiązaniem na sobotnie popołudnie. Wspólnie stworzymy układ słoneczny i będziemy się doskonale bawić układając konstelacje gwiazd.

W ramach zabaw stworzymy niezwykłe maski kosmitów i tajemnicze latające spodki. Na dzieci czekają także wyścigi ufoludków i zabawa z kosmicznym pyłem, z wykorzystaniem piasku kinetycznego.

Żeby wzlecieć w nieznane części Mlecznej Drogi wybudujemy także Eko Rakietę. Najpiękniejsza zostanie nagrodzona w galaktycznym konkursie.

Uwaga! Podczas marcowego Weekendu Skrzata będziemy rozdawać aż po 2 naklejki na kartę lojalnościową Skrzata, za marzec i kwiecień. 11 kwietnia, w Wielką Sobotę, Weekend Skrzata się nie odbędzie.

Centrum Handlowe Stara Kablownia zaprasza w sobotę, 7 marca, w godzinach od 13:00 do 18:00 na Weekend Skrzata w Eko Kosmosie! Do zobaczenia na kosmodromie!

Data:
2020-03-07
Rozpoczęcie:
13:00
Zakończenie:
18:00
Miejsce:
Czechowice-Dziedzice, Legionów 83A
Wstęp:
Darmowy
Podziel się na:

Najpopularniejsze:


NASZ BLOG

MAPA Z POMYSŁAMI - ŚCIĄGNIJ