Bidon B.Box - czym jest i gdzie go kupić?

Data dodania: 2020-05-28

Znalezienie odpowiedniego bidonu, który nie będzie przeciekał i będzie wytrzymały, z całą pewnością jest sporym wyzwaniem. Przede wszystkim wie o tym każda mama, która długo szukała idealnego bidonu dla swojego dziecka. W końcu musi być on odpowiednio wyprofilowany, bezpieczny i wygodny. To właśnie z tego powodu bidon b.box zyskuje coraz większą popularność i sięgają po niego wszyscy, którzy szukają niezawodnego produktu.

Czym jest bidon B.Box?

Na samym początku warto odpowiedzieć na to, czym w ogóle jest bidon B.Box i co sprawiło, że zachwyciło się nim już tyle osób. B.Box to idealnie wyprofilowany bidon, który łączy w sobie wszystko to, co najważniejsze. Jego najbardziej intrygującym elementem, z całą pewnością jest słomka. Wykonana jest ona w taki sposób, aby znacząco ułatwiać picie. Ułożyć można ją pod dowolnym kątem, dzięki czemu zawsze można wypić wodę lub napój do końca. Rurka na dole posiada obciążenie, które sprawia, że dziecko może pić z niego w dowolnej pozycji i zawsze będzie to możliwe. Dodatkowo słomka jest wymienna, a więc po pewnym czasie użytkowania, wymienić można jedynie ją, a bidon w dalszym czasie będzie spełniał swoje podstawowe funkcje i dbał o komfort malucha. Pojemność bidonu to 240 ml, co stanowi doskonałą pojemność dla dzieci podczas wycieczek i wyjazdów. Dzięki niewielkim wymiarom, taki bidon można zabrać ze sobą dosłownie wszędzie i zawsze jest to poręczne. 

Dlaczego bidony B.Box są wyjątkowe?

Aby móc to wyjaśnić, po części znów trzeba opowiedzieć, czym jest BBox i dlaczego skonstruowany jest on lepiej, niżeli inne bidony dostępne na rynku. Wyjątkowości temu modelowi nie nadaje jedynie rurka, ale także uchwyty, które umiejscowione są po obu stronach kubka. Dzięki temu nawet małe dziecko może je wygodnie trzymać i nie wymyka mu się on z rąk. Dodatkowo dostępny jest on w kilku wariantach kolorystycznych, dzięki czemu na pewno łatwo będzie znaleźć ten najodpowiedniejszy. Bidony B.Box można także myć w zmywarce, co jest bardzo poręczne, a do tego zakupić można specjalny zestaw, który ułatwia czyszczenie rurek w środku, tak aby nie gromadziły się tam żadne zanieczyszczenia. Co jeszcze czyni ten bidon w pełni wyjątkowym? Na pewno materiał, z którego został on wykonany. Nie znajdują się w nim żadne sztuczne barwniki. Jest także na tyle trwały, że przetrwa każdy dziecięcy bunt i wielokrotne rzucanie o podłogę. Oczywiście zdarza się czasem, że przykrywka spadnie podczas takiego lotu i uderzenia o podłogę, ale nie jest to żadnym zmartwieniem, ponieważ w chwilę można na nowo ją przymocować. Takie sprawne rozkładanie bidonu ułatwia także mycie ręczne, wtedy gdy potrzeba go na szybko przepłukać. 

Gdzie najlepiej kupić bidon B.Box?

Szukając ofert i sklepów, gdzie zakupić można wspomniany już bidon, z całą pewnością warto sprawdzić sklep ankashop.pl , ponieważ można znaleźć tam wszystkie warianty kolorystyczne w przystępnej cenie. Do wyboru pozostaje aż dziesięć kolorowych modeli, zaczynając od żółci, a kończąc na mocnej fuksji! Dla wielu osób wymieniony bidon nie należy do najtańszych, a więc po co dodatkowo przepłacać? Aby nieco zaoszczędzić na tym zakupie, z całą pewnością warto zamówić go pod wspomnianym adresem. Zamówienia realizowane są w przeciągu kilku dni roboczych i zawsze zabezpieczone w transporcie w taki sposób, aby bezpiecznie dotarły do klienta. Oprócz tego na stronie znaleźć można wiele innych zabawek oraz akcesoriów, które niezbędne są dziecku do prawidłowego rozwoju. Przy okazji zakupu bidonu b.box na pewno warto zwrócić na to uwagę.

Podziel się na:

Najpopularniejsze: