Konkurs na najciekawszą dziecięcą budowlę

Data dodania: 2020-05-29

Z okazji Dnia Dziecka Dom Kultury w Mikuszowicach Krakowskich ogłasza konkurs „Mały budowniczy” na najciekawszą dziecięcą budowlę!

Zapraszamy wszystkie dzieci do VI klasy szkoły podstawowej (włącznie), by samodzielnie stworzyły „COŚ” – oryginalnego, małego lub dużego, z klocków, patyczków, guziczków, plasteliny, ze wszystkiego co macie pod ręką – wszelkie techniki, materiały i pomysły dozwolone. Ogranicza Was tylko wasza wyobraźnia!

Możecie stworzyć zamek, tor wyścigowy, domek dla lalek, makietę własnej planety, rakietę, postać – absolutnie WSZYSTKO, co tylko przyjdzie Wam do głowy, nadać pracy tytuł i wysłać do nas drogą elektroniczną. Liczy się oryginalność, pomysłowość, kreatywność, zamysł, cel, wykonanie.

Otwórzcie swoje głowy, umysły, przygotujcie ręce do pracy i do dzieła!

Pamiętajcie, że budowla/konstrukcja musi być wykonana samodzielnie przez dziecko, rodzice wykonują tylko zdjęcie pracy i wysyłają zgłoszenie na [email protected] W mailu prosimy podać: imię i nazwisko dziecka, wiek (data urodzenia, klasa) oraz tytuł pracy – bez podania tych danych prace nie będą oceniane!

Należy pamiętać, że w przypadku osób niepełnoletnich e-maila musi wysłać rodzic/opiekun prawny. Celem wzięcia udziału w konkursie on-line prosimy o dołączenie do treści mailowego zgłoszenia poniższego oświadczenia:

"Zapoznałem/zapoznałam się z treścią oraz w pełni akceptuję zapisy i oświadczenia wynikające z Regulaminu konkursów i wydarzeń on-line w MDK w Bielsku-Białej oraz określone w internetowym konkursie "Mały budowniczy".

Regulamin konkursów i wydarzeń on-line, sposób przetwarzania danych osobowych w MDK w Bielsku-Białej dostępny jest na stronie www.mdk.bielsko.pl/rodo Na zgłoszenia i prace dzieci czekamy do 21.06.2020. Ogłoszenie wyników – 26.06.2020.

 

Patronem medialnym wydarzenia jest portal beskidzkamama.pl.

Natomiast partnerami oraz sponsorami nagród w konkursie są:

Klub Kreatywnego Inżyniera „Flojamo” oraz prowadząca profil FB „Ola Szyje” Aleksandra Krajs.

 

Data:
2020-06-21
Rozpoczęcie:
Miejsce:
Bielsko-Biała, Dom Kultury w Mikuszowicach Krakowskich, ul. Żywie
Wstęp:
Darmowy
Podziel się na:

Najpopularniejsze: