Pomocne Kroki - chodzisz, pomagasz, wygrywasz

Data dodania: 2020-06-22

FIRMA BEFADO ZAPRASZA DO KONKURSU "POMOCNE KROKI" 

Cieszymy się, że jesteś z nami. Pamiętaj o naszym wspólnym celu którym jest wsparcie Szpitala Miejskiego BESKIDZKIE CENTRUM ONKOLOGII w Bielsku-Białej oraz aktywizacja do ruchu na świeżym powietrzu rodzin z dziećmi. Akcja trwa 14 dni (od 19.06.2020 do 02.07.2020)

 • Ty decydujesz KIEDY 
 • Ty decydujesz GDZIE
 • Ty decydujesz JAK DŁUGA BĘDZIE TRASA
 • Ty decydujesz O MIEJSCU STARTU i METY

Od Ciebie zależy kto i co będzie na WASZYM KREATYWNYM ZDJĘCIU KONKURSOWYM Z METY SPACERU CZY TEŻ BIEGU 

Aby wziąć udział w konkursie należy kolejno:

Dokonać wpłaty darowizny w kwocie 10 zł (od osoby) biorącej udział w spacerze lub biegu, tym samym wspierasz BESKIDZKIE CENTRUM ONKOLOGII.

Dane do wpłat darowizny:

Stowarzyszenie Wspierania Bielskiej Onkologii, ul. Józefa Piłsudskiego 7, 43-300 Bielsko-Biała rachunek bankowy ING Bank Śląski o. Bielsko-Biała 31 1050 1070 1000 0023 6064 3643
Tytułem „darowizna – POMOCNE KROKI”

 1. Wypełnić formularz zgłoszeniowy https://bit.ly/formularz-pomocne-kroki
 2. Zrobić kreatywne zdjęcie na mecie, wrzucić w komentarzu pod postem konkursowym na stronie Facebooka Befado https://bit.ly/post-pomocne-kroki i oznaczyć zdjęcie hasztagiem #pomocnekroki 
 3. oraz opcjonalnie nominować w poście kolejne osoby do uczestnictwa w konkursieCodziennie w ciągu 14 dni wybieramy „ZDJĘCIE DNIA „ które otrzymuje nagrodę z puli zdjęcie dnia, są to między innymi:

 • plecaki
 • śpiwory
 • latarki
 • kijki

Każdorazowo następnego dnia do godz 12:00 pod postem, gdzie dodawane są zdjęcia konkursowe, ogłaszamy kto wygrał NAGRODĘ DNIA.

Na zakończenie akcji wybieramy jedno najbardziej kreatywne / wesołe / pozytywne / zdjęcie które otrzyma nagrodę o wartości 5.000 złotych do wydania na rowery w jednym ze specjalistycznych sklepów na terenie miasta Bielska-Białej. Ogłoszenie wyników do 3 dni po zakończeniu akcji.

Wszystkie niezbędne informacje znajdziesz na stronie pomocnekroki.befado.pl

ZAPRASZAMY.

 

Data:
2020-06-19
Rozpoczęcie:
Miejsce:
Cały Świat,
Wstęp:
Dorośli: 10 zł / Dzieci: 10 zł
Podziel się na:

Najpopularniejsze:


NASZ BLOG

MAPA Z POMYSŁAMI - ŚCIĄGNIJ