Kurs SALSA SOLO dla kobiet w szkole tańca DANCE#LOVEit w BIELSKU-BIAŁEJ

Data dodania: 2020-09-28

Szukasz pomysłu na energiczne wieczory? Już 1 października rusza kurs SALSA LADIES SOLO w szkole tańca DANCE#LOVEit w Bielsku-Białej! Zapraszamy chętne panie na zajęcia z Asią Sieją w każdy czwartek o godzinie 18:00!

Kurs salsa ladies to idealne zajęcia dla pań, które chcą poczuć się kobieco, szukają fajnego sposobu na spędzanie czasu wolnego lub na złapanie fajnej energii i uwielbiają przebywać w kobiecym towarzystwie. Dodatkowo wyćwiczysz zmysłowy ruch bioder, klatki i ramion, piękną pracę rąk i poznasz nowe kroki taneczne! To zajęcia dla pań w każdym wieku! 
 
Serdecznie zapraszamy również mamy, które chcą spędzić czas na miłych chwilach w kobiecym, roztańczonym gronie. To niepowtarzalna okazja na świetne wieczory!
Asia Sieja to doświadczona instruktorka, która zagłębi Was w tajniki kubańskich rytmów. To tancerka o wielu talentach i niesamowitych pokładach energii, które pragnie przekazać również Tobie!
ZAPISY: Prowadzimy obowiązkowe ZAPISY przez zakładkę na naszej stronie https://danceloveit.pl/zapisy-nowy-sezon-2019-2020/
ADRES: Zajęcia odbywają się na sali DANCE#LOVEit na ul. Powstańców Śląskich 6 w Bielsku-Białej
WIĘCEJ INFORMACJI: Masz pytania? Zadzwoń! 661162951

Data:
2020-10-01
Rozpoczęcie:
18:00
Miejsce:
Bielsko-Biała, DANCE#LOVEit studio tańca, ul. Powstańców Śląskich
Wstęp:
Darmowy
Podziel się na:

Najpopularniejsze: