TOP 10 ŚWIĄTECZNYCH PROMOCJI W SARNIM STOKU

Data dodania: 2020-12-09

Będąc ostatnio na zakupach w Sarnim Stoku, zebrałam dla Was w jednym miejscu wszystkie promocje, które wydały mi się interesujące w kontekście świątecznych prezentów. Mam nadzieję, że się Wam przydadzą :D

Zakupy świąteczne? Bezpiecznie!

Przy okazji warto wspomnieć, że CH Sarni Stok, jako jedyne centrum handlowe w Bielsku-Białej otrzymało certyfikat zgodności z wymaganiami prawnymi i wytycznymi władz sanitarnych – SafeGuard. Etykieta „SafeGuard” oznacza, że oznakowany nią obiekt spełnia najważniejsze wymogi sanitarne związane z walką z COVID-19 i jest gotowy na otwarcie po obecnym częściowym lockdownie. A tak po ludzku? Wzięto próbki z wielu miejsc w Sarnim Stoku (m.in. z toalet, klamek, uchwytów, itp.), zabezpieczono i wysłano do niezależnego laboratorium celem sprawdzenia ich pod kątem koronawirusa. Wszystkie wyniki były negatywne, czyli nigdzie go nie wyrkyto. To pokazuje jak ważne są wspólne starania nas wszystkich – zasłanianie ust i nosa oraz dezynfekcja rąk plus stałe czyszczenie wspólnych powierchni. Jak ktoś chce przeczytać więcej, to przy wejściu do centrum na każdych drzwiach są naklejki z QR kodem, które przekierowują na stronę certyfikatu.

 

TKMAXX – cały czas nowe dostawy markowych rzeczy TANIEJ!

Kolejki do jedynego TKMaxxa na Podbeskidziu, świadczą o tym, że naprawdę warto upolować markowe rzeczy taniej, nawet do -60%! Najlepiej być tuż po otwarciu czyli po godzinie 9.00 aby upolować promocję. Rzeczy dokładane są codziennie aż do Świąt!

 

SMYK – 50% NA DRUGĄ RZECZ

 

PEPCO – ciągłe promocje, zabawki, ozdoby, ubrania w dobrych cenach!

 

CARREFOUR - ZABAWKI Z GWARANCJĄ NAJNIŻSZEJ CENY

Robiąc zakupy w tym dużym supermarkecie, zauważyłam, że posiada ogromny wybór zabawek w dobrych cenach! Znajdziecie tu popularne klocki, Lego, ale też dużo innych markowych zabawek (Hot Wheels, Fisher Price, Barbie, Disney i wiele innych). Dodatkowo sklep ten daje gwarancję najniższej ceny - szczegóły promocji znajdziecie na ich stronie: carrefour.pl Aktualna gazetka z promocjami:

https://www.carrefour.pl/files/newspaper/gazetka-zabawki-ale0do.pdf 

 

 Home & You – bon na 100 zł

 

Vistula 

 

 MARTES SPORT 

 

BIŻUTERIA YES 

 

Perfumerie Douglas Polska 

 

Drogeria Hebe

Data:
2020-12-10
Rozpoczęcie:
09:00
Zakończenie:
21:00
Miejsce:
Bielsko-Biała, CH Sarni Stok
Wstęp:
Darmowy
Podziel się na:

Najpopularniejsze:


NASZ BLOG

MAPA Z POMYSŁAMI - ŚCIĄGNIJ