Bezpłatne warsztaty na ferie!

Data dodania: 2020-12-15

Przygotowaliśmy dla rodziców i dzieci wyjątkowy prezent w postaci bezpłatnych, dwutygodniowych warsztatów z języka angielskiego. Pragnąc wspomóc rodziców w organizacji czasu wolnego podczas ferii zimowych chcielibyśmy zaproponować zajęcia językowe w połączeniu z treningiem umiejętności kreatywnych dodając do tego bogaty pakiet materiałów dydaktycznych stworzony przez ekspertów od nauczania współpracujących ze WSiP.Warsztaty odbywają sie stacjonarnie.


Nasze zajęcia są pełne atrakcji i niespodzianek. Dzieci rozpoczynają dzień od magicznych warsztatów Disney English, podczas których bawią się i mówią po angielsku w towarzystwie ukochanych bohaterów filmów. Następnie biorą udział w angażujących doświadczeniach i projektach plastycznych, przeplatanych grami i zabawami ruchowymi.

Program obejmuje:

  • lekcje Disney English, czyli nauka w formie zabawy, gier językowych z wykorzystaniem tablicy interaktywnej,
  • laboratorium doświadczeń, gdzie dzieci dowiedzą się m.in., jak nadmuchać balon bez przykładania go do ust, jak zbudować wulkan, jak napisać tajemniczą wiadomość sympatycznym atramentem oraz jak na odległość wprawiać w ruch drobne przedmioty,
  • projekty rozwijające kreatywność, w tym tworzenie makiety miasta, trójwymiarowego balonu czy instrumentów muzycznych, które posłużą do wykonania mini koncertu,
  • gry i zabawy ruchowe.

Zajęcia warsztatowe obejmują 6 spotkań po 130 min i prowadzone są przez wykwalifikowanych lektorów, ekspertów od nauczania dzieci. Podczas zajęć dbamy o zachowanie wszystkich środków bezpieczeństwa.

Warsztaty będą odbywały się w trzech grupach wiekowych: 4-5 lat, 6-7 lat oraz 8-10 lat. Zapisy przyjmujemy do 22.12.2021 r. Można to zrobić przez formularz zgłoszeniowy https://www.profi-lingua.pl/2012-ferie-2tyg-bezplatne-warsztaty lub telefonicznie (numery w stopce).

 

Zapraszamy! Liczba miejsc ograniczona.

 

Profi Lingua Bielsko-Biała

ul. Dąbrowskiego 6

tel. 695 213 774, 605 122 936

/promocja/

Data:
2021-01-04
Rozpoczęcie:
Miejsce:
,
Wstęp:
Darmowy
Podziel się na:

Najpopularniejsze:


NASZ BLOG

MAPA Z POMYSŁAMI - ŚCIĄGNIJ