ZABIEGI ENDERMOLOGII – MOJE EFEKTY PO DWÓCH CIĄŻACH

Data dodania: 2021-02-03

Jakieś dwa lata temu napisała do mnie Natalia, właścicielka gabinetu Vinci – zabiegi modelujące z Bielska-Białej. Chciała abym przetestowała zabiegi w jej salonie i wyraziła swoją opinię na ich temat. Niestety po drugiej ciąży zrobił mi się żylak, który był przeciwskazaniem, w związku z czym  do tematu wróciłyśmy dopiero po operacji żylaka, czyli po ok. 3,5 roku od drugiej ciąży. W sumie to byłam sceptyczna, że po takim czasie uda mi się cokolwiek zmienić, ale co miałam do stracenia?

Z Natalią jakoś tak od razu złapałyśmy kontakt. Wiecie jak to jest, poznajecie się z kimś i zwykle od razu wiecie, czy się z kimś dogadacie, czy będą schody. Tak więc z Natalią znalazłyśmy wspólny język. Pewnie dlatego, że też jest mamą prowadzącą własną firmę i też długo karmiła piersią ;) Miałyśmy podobne problemy, rozterki i obawy. Początkowe skrępowanie, że trzeba się przed kimś obcym rozebrać do bielizny, dość szybko zniknęło. Na szczęście mogłam zostać w swojej bieliźnie, a nie wciskać się w te jednorazowe stringi, które zawsze były dla mnie koszmarem! Początkowo miałam mieć robione zabiegi liporadiologii, ale w związku z moimi innymi przeciwskazaniami, o których nie chcę tu pisać, zostałyśmy przy endermologii. Aha warto dodać, że przed rozpoczęciem serii zabiegów zwiększyłam aktywność fizyczną, lecz z uwagi na problemy z odcinkiem krzyżowym, nie były to ostre treningi, ale średnio dwa razy w tygodniu ćwiczyłam. W tym czasie zaczęłam też wpisywać do apliakacji fitatu wszystko co jem, aby w miarę możliwości nie przekroczyć dziennego limitu kalorii (między 1700 – 1900 kcal w zależności od tego czy miałam w tym dniu trening czy nie). Moim celem nie było szybkie chudnięcie, jak to na diecie 1500 ale racjonalne, tak aby efekty zostały ze mną na zawsze. Zabiegi miały mi dodatkowo pomóc.

Jaki miałam problem?

Od zawsze miałam problem z cellulitem, zatrzymywaniem się wody w organizmie w nogach oraz z gromadzeniem się tkanki tłuszczowej w udach i na biodrach.  Przez pandemię przybyły mi też dodatkowe kilogramy i ogólnie źle się czułam we własnym ciele. Na brzuchu miałam widoczne rozstępy i zwiotczałą skórę. Przed pierwszym zabiegiem wypełniałam specjalną ankietę na temat przeciwwskazań oraz miałam robione pomiary centymetrem. Zrobiłyśmy też zdjęcia sylwetki, aby mieć potem porównanie.

Odczucia po pierwszych zabiegach

Endermologia nie boli, ale czuć różnego rodzaju zasysania na skórze. Głowica prowadzona jest w różnych kierunkach, po to aby przepchnąć limfę, wodę i tkankę tłuszczową, która potem jest usuwana w drodze metabolizmu. Po ludzku mówiąc, trzeba dużo pić w trakcie całej serii zabiegów, aby jak najszybciej usunąć toksyny z organizmu. Jednym słowem wysikujemy wszystko, także po każdym zabiegu chciało się bardzo do toalety, co znaczyło, że zabieg był dobrze przeprowadzony. Dla mnie każdy zabieg to był relaks po całym dniu pracy. Mogłam sobie przez godzinę po prostu poleżeć, pogadać z Natalią jak z najlepszą przyjaciółką, albo po prostu poscrolować telefon bez wyrzutów sumienia, że powinnam w tym czasie zrobić to, czy tamto. Zdarzały się momenty, że na niektórych partiach ciała mocniej mnie „zassało” ale wszystko do wytrzymania.

Pierwsze efekty po endermologii

Muszę jeszcze Wam napisać, że po tym jak zaczęłam trenować udało mi się zgubić trochę centymetrów (łącznie 14 cm), ale już wtedy widziałam, że bardzo ciężko przy samych treningach zgubić centymetry w biodrach i w nogach. Po prostu z talii i rąk miałam większe efekty, niż z dolnej partii. To właśnie dzięki zabiegom, pierwsze wizualne efekty jakie zobaczyłam, to wysmuklenie nóg. Po każdym zabiegu widziałam też, że skóra staje się bardziej ukrwiona, zbita i znika cellulit. Nie będę Wam dłużej opisywać, bo myślę, że efekty mówią same za siebie:

Łącznie po serii 10 zabiegów endermologii zgubiłam - 12 cm.

  • Udo prawe: - 2 cm
  • Udo lewe: - 2 cm
  • Brzuch: - 4 cm
  • Talia: - 4 cm

A na zdjęciach widać jeszcze lepiej efekt ujędrnienia, pozbycia się cellulitu i spłycenia rozstępów:

Co dalej?

Dla podtrzymania efektów zbiegów warto by było wpadać do Natalii chociaż raz na miesiąc, ale można też sobie samemu poradzić w domowych warunkach. Raz na tydzień peeling całego ciała, szczotkowanie ciała na sucho lub masaż bańką chińską dwa razy w tygodniu da podobne efekty, dla podtrzymania całej serii.

Ile kosztuje endermologia?  

Obecnie możecie zakupić serię 10 zabiegów endermologii u Natalii w Vinci – zabiegi modelujące w cenie o 600 zł niższej. Koszt pakietu to 1299 zł zamiast 1899 zł. Cena za jednorazowy – godzinny zabieg obejmujący uda, pośladki, talię, brzuch wychodzi więc w cenie 129 zł. co jest moim zdaniem ceną bardzo promocyjną, ale oczywiście tylko na hasło BESKIDZKA MAMA :D

PROMOCJA TRWA DO KOŃCA KWIETNIA 2021

TU ZNAJDZIESZ NAMIARY NA GABINET:

VINCI ZABIEGI MODELUJĄCE

Ul. Oświęcimska 22 (Centrum Solar), Bielsk0-Biała

Tel. 513 176 370

 

 

 

 

Podziel się na:

Najpopularniejsze:


NASZ BLOG

MAPA Z POMYSŁAMI - ŚCIĄGNIJ