Wózki Silver Cross – poznaj ciekawe modele tej marki

Data dodania: 2021-02-09

Kiedy będziemy przymierzać się do zakupu wózka, szybko okaże się, że wybór nie jest oczywisty. Jeśli chcielibyśmy zainwestować w wózek firmy z wieloletnią tradycją, warte uwagi będą propozycje Silver Cross.

Historia tej marki sięga 1877 roku, kiedy to William Wilson brytyjski inżynier skonstruował pierwszy wózek. W następnych latach Silver Cross stał się dostawcą wózków rodzinie królewskiej. To nie zmieniło się do teraz, a wózków Silver Cross używają księżna Kate i książę Wilhelm. To najlepsze świadectwo tego, że produkty tej marki wiążą się z wysoką jakością i prestiżem. Przyjrzyjmy się kilku propozycjom, którymi warto się zainteresować.

Wózki 2w1

Wózki Silver Cross są dostępne w różnych wariantach. Jednym z tych, które cieszą się największą popularnością, są wózki 2w1. To wózki wielofunkcyjny pozwalające na zamienny montaż na stelażu wózka głębokiego i spacerowego. W zależności od modelu wyposażenie może się nieco różnić, ale w każdym jest starannie przemyślane. Wystarczy spojrzeć na wózki Silver Cross Timeless. Mają duże obrotowe koła i świetne zawieszenie. W budce znajduje się filtr UV50+ chroniący dziecko przed słońcem. Ponadto gondole posiadają oddychający materacyk. Co ciekawe ma on właściwości antybakteryjne. Budka i rączka są regulowane. Spacerówki można ustawiać w dwóch kierunkach jazdy. Wózki te posiadają adaptery pozwalające na montaż fotelika samochodowego.

Wózki retro

Ponieważ z wózków marki Silver Cross korzysta brytyjska rodzina królewska, w ofercie nie zabrakło prestiżowych produktów, czego przykładem jest wózek Silver Cross Balmoral. To głęboka gondola, z której możemy korzystać, aż dziecko zacznie samodzielnie siadać. Wózek ten jest duży i ciężki, a jego stylistyka ściśle nawiązuje do mody XIX wieku. Ten wózek produkuje się ręcznie, jego rączka jest drewniana i polerowana. Na gondoli znajduje się sporo ręcznie malowanych detali. Na materacu jest białe pikowanie. Wewnątrz są też białe szelki. Do każdego wózka z tego modelu dodawany jest certyfikat autentyczności.

Wózki dla bliźniaków

Z wózków tej marki możemy korzystać również wtedy, kiedy spodziewamy się bliźniaków. Do wyboru mamy kilka modeli wózków bliźniaczych. Są to wózki 2w1, więc gondole maluszków szybko zamienimy na spacerówki. Dzieci siedzą jedno nad drugim, dlatego wózek nie jest bardzo szeroki i nie ma problemów z tym, żeby się gdzieś zmieścić. Podobnie jak w wózkach dla jednego dziecka, wyposażenie może być różne, w zależności od modelu. Przeanalizujmy to na przykładzie wózka Silver Cross WAVE.

To jeden z bardziej uniwersalnych wózków na rynku. Do dyspozycji mamy 16 kombinacji połączenia. W wózku może być jedno dziecko, bliźniaki lub dzieci urodzone rok po roku. Model ten posiada bezawaryjne żelowe koła, które można ściągać na czas transportu. Stelaż posiada dobrą amortyzację, a siedziska i podnóżki są regulowane i można dopasować je do potrzeb dzieci. W wózku znajdują się oddychające i antybakteryjne bambusowe materacyki. Budki mają filtr UV50+.

Podziel się na:

Najpopularniejsze:


NASZ BLOG

MAPA Z POMYSŁAMI - ŚCIĄGNIJ