Poranek Muzyczny dla Dzieci - SuperWirtuozi

Data dodania: 2021-10-05

Poranek Muzyczny dla Dzieci - październik 2021

10 października 2021, godz.: 11:00

Zapraszamy na październikowy koncert familijny Superwirtuozów pod dyr. Macieja Cisowskiego zatytułowany „Tajemnicza podróż Meli”.

Czy podróżowaliście kiedyś w nieznane? A może w miejscu, które dobrze znaliście wydarzyło się coś niespodziewanego i tajemniczego? Niebawem Melcia odbędzie podróż do krain, gdzie zamiast kogutów budzą ludzi fałszujące dźwięki. Może to czyjaś sprawka? Może ktoś ma jakiś niecny plan? Już niedługo ponownie stawimy czoła Panu Fałszowi i jego nieczystej grze…
Podczas koncertu zabrzmią utwory rozrywkowe, dziecięce ale również te z kanonu literatury muzyki klasycznej i muzyki filmowej towarzyszące akcji scenicznej. Koncert utrzymany jest w konwencji występu rozrywkowego i trwa około 60 minut.
Już dziś możesz śledź fanpage SuperWirtuozów - www.superwirtuozi.pl
Narodziny Nowego Świata to seria koncertów familijnych będących odpowiedzią na zwariowane czasy pandemii, w których przyszło nam żyć. Artyści chcą odnieść się do tej sytuacji z dużą dozą humoru i dystansu, a jednocześnie zachęcić dzieci i rodziców do pielęgnowania swoich pasji. Seria łączy w sobie doświadczenie sceniczne, zupełnie nową fabułę dramaturgiczną, charakter dynamicznego widowiska scenicznego oraz wysoką jakość wykonawczą i edukacyjną. Szalona opowieść zawieszona pomiędzy przeróżnymi epokami, zabierze naszych widzów w najciekawsze zakamarki świata. Nie zabraknie tu ważnych dla światowej muzyki nazwisk, które z każdym koncertem będą brzmieć bardziej znajomo.

Data:
2021-10-10
Rozpoczęcie:
11:00
Zakończenie:
12:00
Miejsce:
BIELSKO-BIAŁA, Bielskie centrum Kultury
Wstęp:
Dorośli: 20 / Dzieci: 10
Podziel się na:

Najpopularniejsze:


NASZ BLOG

MAPA Z POMYSŁAMI - ŚCIĄGNIJ